Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wniosek nr 5000 o wydanie Grudziądzkiej Karty Seniora

Data publikacji: 2017-06-02, Data modyfikacji: 2017-06-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Wniosek nr 5000 o wydanie Grudziądzkiej Karty Seniora

Państwo Bernard i Izabela Kowalscy złożyli 5000 i 5001 wniosek o wydanie Grudziądzkiej Karty Seniora. Prezydent Grudziądza Robert Malinowski w związku z tym postanowił uroczyście przekazać grudziądzanom Karty.

Program Grudziądzka Karta Seniorów cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba składanych wniosków. Co ważne pozyskujemy również kolejnych partnerów, którzy przygotowują specjalne oferty dla grudziądzkich seniorów. Mam nadzieję, że to przedsięwzięcie zmotywuje osoby po 60-tce do jeszcze większej aktywności” mówi prezydent Robert Malinowski.

W spotkaniu, które zorganizowano 1 czerwca w Urzędzie Miejskim udział wzięli także: radny i jednocześnie członek Grudziądzkiej Rady Seniorów Wiesław Poliński, Przewodnicząca Grudziądzkiej Rady Seniorów Lidia Chmielewska, Kierownik Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Marlena Kotlewska-Cegłowska oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Beata Przybylska.

Do 30 maja br. do Urzędu Miejskiego wpłynęło 5016 wniosków o wydanie Karty Seniora. Odebrano natomiast 4075 Kart. Współpracujemy z 63 podmiotami, które w 82 lokalizacjach proponują m.in. rabaty dla posiadaczy Karty.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grudziądzki - powiat w północno – wschodniej części  województwa kujawsko – pomorskiego z siedzibą w Grudziądzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Łasin, Radzyń Chełmski, Gruta, Rogoźno, Świecie nad Osą i Grudziądz zajmując powierzchnię 728,4 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: zabytkowe grody kultury łużyckiej i grody wczesnośredniowieczne, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim, resztki murów i czworoboczna wieża z zamku w Rogoźnie, ruiny zamku w Pokrzywnie, dwór obrony polskiej rodziny szlacheckiej w Boguszowie z XVI wieku, zespół pałacowo – parkowy w Mełnie, a także liczne pałace (w Białchowie, Bogdankach, Linowie, Nogacie, Nowych Jankowicach, Salnie i Wydrznie) oraz zabytkowy młyn wodny na rzece Osie z połowy XIX w.

  Przez powiat przepływa rzeka Osa, w dolinie której skupia się większość lasów oraz liczne jeziora (np. Jezioro Kuchnia, Jezioro Łasińskie, Jezioro Nogat czy Jezioro Zamkowe). Część stolicy powiatu wchodzi w skład Chełmińskiego Parku Narodowego. Na terenie powiatu występują 3 rezerwaty przyrody: Dolina Osy, Jamy oraz Rogoźno Zamek.

  Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, działalności gospodarczej osób fizycznych, turystyce oraz przetwórstwie przemysłowym. Na terenie powiatu działają między innymi: KREBER Maszyny Budowlane Sp. z o.o., Unia Sp. z o.o. – producent maszyn rolniczych (największy w Polsce) czy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. .

  Szlak komunikacyjny powiatu stanowią autostrada A1 oraz droga krajowa nr 55.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola