Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Terapeuta ds. uzależnień w 1 rok! ŻAK Grudziądz

Data dodania: 2016-05-27
Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 
Chcesz zajmować się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków?
Zapisz się na roczny kurs „TERAPEUTA DS. UZALEŻNIEŃ”. Rozpocznij pracę w poradniach uzależnień, specjalistycznych oddziałach, szpitalach dla osób uzależnionych oraz w izbach wytrzeźwień. Sprawuj doraźną opiekę nad osobami w stanie upojenia alkoholowego lub narkotycznego i propaguj metody wychodzenia z nałogu.

Podstawowe zagadnienia:
- Pedagogika ogólna
- Psychologia ogólna i rozwojowa
- Problematyka uzależnień
- Praca z ludźmi uzależnionymi
- Psychopatologia

NOWY ZAWÓD W ROK!

NIE WYMAGAMY MATURY!
WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA DO ZUS, KRUS, MOPS itp.

Zgłoś się do nas przez internet i rezerwuj miejsce dla siebie. Decyduje kolejność zgłoszeń:

www.zak.edu.pl/formularz

Kontakt
Sekretariat
Grudziądz, ul. Długa 22
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grudziądzki - powiat w północno – wschodniej części  województwa kujawsko – pomorskiego z siedzibą w Grudziądzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Łasin, Radzyń Chełmski, Gruta, Rogoźno, Świecie nad Osą i Grudziądz zajmując powierzchnię 728,4 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: zabytkowe grody kultury łużyckiej i grody wczesnośredniowieczne, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim, resztki murów i czworoboczna wieża z zamku w Rogoźnie, ruiny zamku w Pokrzywnie, dwór obrony polskiej rodziny szlacheckiej w Boguszowie z XVI wieku, zespół pałacowo – parkowy w Mełnie, a także liczne pałace (w Białchowie, Bogdankach, Linowie, Nogacie, Nowych Jankowicach, Salnie i Wydrznie) oraz zabytkowy młyn wodny na rzece Osie z połowy XIX w.

Przez powiat przepływa rzeka Osa, w dolinie której skupia się większość lasów oraz liczne jeziora (np. Jezioro Kuchnia, Jezioro Łasińskie, Jezioro Nogat czy Jezioro Zamkowe). Część stolicy powiatu wchodzi w skład Chełmińskiego Parku Narodowego. Na terenie powiatu występują 3 rezerwaty przyrody: Dolina Osy, Jamy oraz Rogoźno Zamek.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, działalności gospodarczej osób fizycznych, turystyce oraz przetwórstwie przemysłowym. Na terenie powiatu działają między innymi: KREBER Maszyny Budowlane Sp. z o.o., Unia Sp. z o.o. – producent maszyn rolniczych (największy w Polsce) czy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. .

Szlak komunikacyjny powiatu stanowią autostrada A1 oraz droga krajowa nr 55.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola