Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PARADA ULICAMI MIASTA 14 MAJA

Data publikacji: 2016-05-13, Data modyfikacji: 2016-05-14
A A AWydrukDrukuj  
 
PARADA ULICAMI MIASTA 14 MAJA

Już 13-15 maja w Mega Parku II Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych. Patronami honorowymi imprezy są Prezydent Miasta Grudziądza oraz Wójt Gminy Grudziądz. Jest to doskonała możliwość zrobienia oryginalnych i niepowtarzalnych zdjęć. Przejazd samochodów, odbędzie się dnia 14 maja od godziny 12:30. Wyjazd z Mega Parku. Przejazd nastąpi ulicami:  Zielona, Południowa, Peszkowskiego, Jana Pawła II, do Ronda Wyszyńskiego, dalej na rondzie w lewo w Paderewskiego, Legionów, Wybickiego, Kosynierów Gdyńskich, Groblowa, Starorynkowa, Kościelna, Rynek, Pańska, Klasztorna, Al.23 Stycznia, Al. Królowej Jadwigi. Na Błoniach Nadwiślańskich ( Al. Królowej Jadwigi ) planowany krótki, ok 20 minutowy, postój dla mieszkańców Grudziądza na oglądanie i zdjęcia pojazdów. Powrót do Mega Parku ulicami : Al.Królowej Jadwigi, Portowa, Chełmińska, Południowa, Zielona, Mega Park.

Czas trwania przejazdu: 1 h plus postój 20 min, całość przejazdu z postojem 1h 20 min.

Długość trasy przejazdu: 24 km.

Planowana godzina powrotu do Mega Parku około 14:00.

MEGA-PARK.PL, Autor zdjęć: MEGA-PARK.PL
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grudziądzki - powiat w północno – wschodniej części  województwa kujawsko – pomorskiego z siedzibą w Grudziądzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Łasin, Radzyń Chełmski, Gruta, Rogoźno, Świecie nad Osą i Grudziądz zajmując powierzchnię 728,4 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: zabytkowe grody kultury łużyckiej i grody wczesnośredniowieczne, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim, resztki murów i czworoboczna wieża z zamku w Rogoźnie, ruiny zamku w Pokrzywnie, dwór obrony polskiej rodziny szlacheckiej w Boguszowie z XVI wieku, zespół pałacowo – parkowy w Mełnie, a także liczne pałace (w Białchowie, Bogdankach, Linowie, Nogacie, Nowych Jankowicach, Salnie i Wydrznie) oraz zabytkowy młyn wodny na rzece Osie z połowy XIX w.

  Przez powiat przepływa rzeka Osa, w dolinie której skupia się większość lasów oraz liczne jeziora (np. Jezioro Kuchnia, Jezioro Łasińskie, Jezioro Nogat czy Jezioro Zamkowe). Część stolicy powiatu wchodzi w skład Chełmińskiego Parku Narodowego. Na terenie powiatu występują 3 rezerwaty przyrody: Dolina Osy, Jamy oraz Rogoźno Zamek.

  Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, działalności gospodarczej osób fizycznych, turystyce oraz przetwórstwie przemysłowym. Na terenie powiatu działają między innymi: KREBER Maszyny Budowlane Sp. z o.o., Unia Sp. z o.o. – producent maszyn rolniczych (największy w Polsce) czy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. .

  Szlak komunikacyjny powiatu stanowią autostrada A1 oraz droga krajowa nr 55.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola