Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Nauka za darmo! Przejrzyste warunki i uczciwe zasady! ŻAK w Grudziądzu

Data dodania: 2016-05-11
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Specjalizacja! To hasło przewodnie 2016 roku.Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy i oferujemy zupełnie darmowe kierunki, które umożliwią zdobycie nowych kwalifikacji i wyróżnienie się spośród pozostałych kandydatów.Jako jedyni dajemy gwarancję na piśmie, braku jakichkolwiek opłat!

U nas nie tylko nauka jest za darmo!

Nie pobieramy żadnych opłat za wydawane zaświadczenia, legitymację, nie naliczamy kar za brak frekwencji czy poprawki egzaminów!

Nie ukrywamy się pod gwiazdkami!Ponadto oferujemy zniżki u naszych partnerów (restauracje, usługi kosmetyczne itp.).W semestrze letnim uruchamiamy poniższe kierunki:

- technik administracji;

-technik usług kosmetycznych,

- florysta;

-opiekunka środowiskowa,

- liceum ogólnokształcące.Możesz zarezerwować miejsce poprzez formularz na naszej stroniewww.zak.edu.pl/formularzlub odwiedzić nas osobiście!Sekretariat przy ul. Długiej 22

czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00

oraz w każdą sobotę od 8:00 do 14:00Do zobaczenia! :)

Kontakt
663773491
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grudziądzki - powiat w północno – wschodniej części  województwa kujawsko – pomorskiego z siedzibą w Grudziądzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Łasin, Radzyń Chełmski, Gruta, Rogoźno, Świecie nad Osą i Grudziądz zajmując powierzchnię 728,4 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: zabytkowe grody kultury łużyckiej i grody wczesnośredniowieczne, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim, resztki murów i czworoboczna wieża z zamku w Rogoźnie, ruiny zamku w Pokrzywnie, dwór obrony polskiej rodziny szlacheckiej w Boguszowie z XVI wieku, zespół pałacowo – parkowy w Mełnie, a także liczne pałace (w Białchowie, Bogdankach, Linowie, Nogacie, Nowych Jankowicach, Salnie i Wydrznie) oraz zabytkowy młyn wodny na rzece Osie z połowy XIX w.

Przez powiat przepływa rzeka Osa, w dolinie której skupia się większość lasów oraz liczne jeziora (np. Jezioro Kuchnia, Jezioro Łasińskie, Jezioro Nogat czy Jezioro Zamkowe). Część stolicy powiatu wchodzi w skład Chełmińskiego Parku Narodowego. Na terenie powiatu występują 3 rezerwaty przyrody: Dolina Osy, Jamy oraz Rogoźno Zamek.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, działalności gospodarczej osób fizycznych, turystyce oraz przetwórstwie przemysłowym. Na terenie powiatu działają między innymi: KREBER Maszyny Budowlane Sp. z o.o., Unia Sp. z o.o. – producent maszyn rolniczych (największy w Polsce) czy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. .

Szlak komunikacyjny powiatu stanowią autostrada A1 oraz droga krajowa nr 55.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola