Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Grudziądz - Zespół Szkół Rolniczych

 
28 czerwca, wtedy opuściłem szkołe I wiesz? zostanie tu tysiące wspomnień Były chwile złe, lecz pamiętam też te dobre Minął czas, jesteśmy w drodze ku przyszłości Lata wspólne , uciekły nam jak przez palce Nic sie nie da zrobić, jesteśmy coraz starsi I choć w środku jeszcze dzieci, wiekiem pełnoletni bardziej Okres spędzony w szkole, zapamietam już na zawsze Nie zapomne o was nigd , za dużo czasu razem Chociaż były także kłotnie , zżyłem sie z wami naprawde Każdy inne plany ma i na życie perspektywy Ale mam taką nadzieje, że to wszysto ułożymy Powiem wam, że przykro jest mi sie rozstawac Ale drogi są otwarte do dorosłego świata Którą kto wybierze, to już przecież jego sprawa Ważne jest to, by osiagnąć w życiu awans... refren: Nie zapomne! Nie zapomne tego nigdy Pierwsza miłość była tu, jak i pierwsi przyjaciele I że wszystko też sie kończy, to musimy stąd już odejść Inne życie czeka nas, za nowej szkoły progiem Pragne podziękować, tym którzy byli Wrogom i znajomym , po prostu wszystkim Nauczycielom także, podziękowania szczere Dziś już wiemy, że chcieliście dla nas jak najlepiej Lekcje były nie raz przez was, prowadzone w gniewie Niesforne dzieci z nas, szkoła jest jak więzienie Co moge powiedzieć, teraz po tych 3 latach ? We wszystkich imieniu chce powiedzieć wam przepraszam Teraz tu najstarsi, a od września znów najmłodsi Rozwidlenie dróg, nowi ludzie i znajomi Niektóre znajomości, zostaną utracone Czego nie stracimy? Tylko tych wszystkich wspomnień Nie byłem pilnym uczniem, a i tak będe tęsknił Tych lat spędzonych wspólnie, nie wymarze z mej pamięci Smutku nie okaże, bo poprostu jest mi ciężko Tylko chce powiedzieć, żeby sie wam poszczęściło... refren: Nie zapomne! Nie zapomne tego nigdy Pierwsza miłość była tu, jak i pierwsi przyjaciele I że wszystko też sie kończy, to musimy stąd już odejść Inne życie czeka nas, za nowej szkoły progiem...

 


Szneka Oficjalnie
 
Data pliku video: 2015-11-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grudziądzki - powiat w północno – wschodniej części  województwa kujawsko – pomorskiego z siedzibą w Grudziądzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Łasin, Radzyń Chełmski, Gruta, Rogoźno, Świecie nad Osą i Grudziądz zajmując powierzchnię 728,4 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: zabytkowe grody kultury łużyckiej i grody wczesnośredniowieczne, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim, resztki murów i czworoboczna wieża z zamku w Rogoźnie, ruiny zamku w Pokrzywnie, dwór obrony polskiej rodziny szlacheckiej w Boguszowie z XVI wieku, zespół pałacowo – parkowy w Mełnie, a także liczne pałace (w Białchowie, Bogdankach, Linowie, Nogacie, Nowych Jankowicach, Salnie i Wydrznie) oraz zabytkowy młyn wodny na rzece Osie z połowy XIX w.

  Przez powiat przepływa rzeka Osa, w dolinie której skupia się większość lasów oraz liczne jeziora (np. Jezioro Kuchnia, Jezioro Łasińskie, Jezioro Nogat czy Jezioro Zamkowe). Część stolicy powiatu wchodzi w skład Chełmińskiego Parku Narodowego. Na terenie powiatu występują 3 rezerwaty przyrody: Dolina Osy, Jamy oraz Rogoźno Zamek.

  Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, działalności gospodarczej osób fizycznych, turystyce oraz przetwórstwie przemysłowym. Na terenie powiatu działają między innymi: KREBER Maszyny Budowlane Sp. z o.o., Unia Sp. z o.o. – producent maszyn rolniczych (największy w Polsce) czy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. .

  Szlak komunikacyjny powiatu stanowią autostrada A1 oraz droga krajowa nr 55.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola