Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Grudziądz: Konsultacje społeczne

Data publikacji: 2017-11-13, Data modyfikacji: 2017-11-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Grudziądz: Konsultacje społeczne

Straż Miejska po raz kolejny zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne poświęcone sprawom porządku publicznego. 

Głównym źródłem pozyskania wiedzy na temat bezpieczeństwa i porządku w mieście będzie ankieta, którą będzie można wypełnić na stronie internetowej Straży Miejskiej w terminie 13-30 listopada. 

Ponadto strażnicy rewirowi w trakcie wykonywania swoich obowiązków będą prosili mieszkańców o wypełnienie formularzy. Swoje uwagi dotyczące porządku publicznego będzie można przesyłać także bezpośrednio do Straży Miejskiej za pomocą poczty elektronicznej.

Zaplanowano także 1 otwarte spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 28 listopada o godz. 17.00 w siedzibie Straży Miejskiej. Po jego zakończeniu mieszkańcy będą mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem miejskiego monitoringu wizyjnego.

Oprócz tego odbędą się 3 tzw. spotkania dedykowane:

- 13 listopada o godz. 13.00 - Komendant Straży Miejskiej spotka się w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Legionów z dyrektorami szkół i przedszkoli,

- 16 listopada o godz. 13.00 - w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Moniuszki odbędzie się spotkanie z administratorami, zarządcami, kierownikami osiedli i prezesami spółdzielni mieszkaniowych,

- 20 listopada o godz. 17.00 - w II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Marcinkowskiego w sali nr 13 Komendant Jan Przeczewski rozmawiać będzie z przedsiębiorcami i właścicielami kamienic z ul. Toruńskiej.

, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grudziądzki - powiat w północno – wschodniej części  województwa kujawsko – pomorskiego z siedzibą w Grudziądzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Łasin, Radzyń Chełmski, Gruta, Rogoźno, Świecie nad Osą i Grudziądz zajmując powierzchnię 728,4 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: zabytkowe grody kultury łużyckiej i grody wczesnośredniowieczne, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim, resztki murów i czworoboczna wieża z zamku w Rogoźnie, ruiny zamku w Pokrzywnie, dwór obrony polskiej rodziny szlacheckiej w Boguszowie z XVI wieku, zespół pałacowo – parkowy w Mełnie, a także liczne pałace (w Białchowie, Bogdankach, Linowie, Nogacie, Nowych Jankowicach, Salnie i Wydrznie) oraz zabytkowy młyn wodny na rzece Osie z połowy XIX w.

  Przez powiat przepływa rzeka Osa, w dolinie której skupia się większość lasów oraz liczne jeziora (np. Jezioro Kuchnia, Jezioro Łasińskie, Jezioro Nogat czy Jezioro Zamkowe). Część stolicy powiatu wchodzi w skład Chełmińskiego Parku Narodowego. Na terenie powiatu występują 3 rezerwaty przyrody: Dolina Osy, Jamy oraz Rogoźno Zamek.

  Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, działalności gospodarczej osób fizycznych, turystyce oraz przetwórstwie przemysłowym. Na terenie powiatu działają między innymi: KREBER Maszyny Budowlane Sp. z o.o., Unia Sp. z o.o. – producent maszyn rolniczych (największy w Polsce) czy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. .

  Szlak komunikacyjny powiatu stanowią autostrada A1 oraz droga krajowa nr 55.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola